Išankstinė registracija pas specialistus
   
   

Naujienos el. paštu

Jūs galite užsisakyti naujausia informaciją elektroniniu paštu.
   
472336
ŠiandienŠiandien25
VakarVakar467
Šią savaitęŠią savaitę492
Šį mėnesįŠį mėnesį11038
Iš viso:Iš viso:472336
   

Noriu remti VšĮ Pasvalio PASPC

Informacija

     Skirdami savo 2 proc. Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui, Jūs padedate vaikams ir kitiems žmonėms, išgyvenantiems krizes, negalavimus, įvairius brangiausio žmogaus turto gyvenime - sveikatos sutrikimus ar turintiems kitokių gyvenimo sunkumų.

     Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 2 proc. savo pajamų mokesčio gali skirti pasirinktai nevyriausybinei ar kitai organizacija bei įstaigai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

     Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 2 proc. nuo praeitas metais valstybei JAU SUMOKĖTO pajamų mokesčio, pervesti savo nuožiūra pasirinktai įstaigai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra.

     Ši galimybė skirta tam, kad:

            ♦    piliečiai turėtų didesnę įtaką skirstant valstybės pinigus;

            ♦    padidėtų asmens pasirinkimo laisvė remti norimą veiklą;

                būtų stiprinamos ne pelno siekiančios organizacijos.

     Jei Jūs nutartumėte savo lėšas skirti mūsų įstaigai, tai galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. pajamų mokesčių formą internetu - užpildyti formą FR0512, v.1
(ją galite rasti internete, adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/PublicPages.aspx?ID=0) arba užpildyti FR0512 formą, kurią galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje arba VšI Pasvalio PASPC 114 kabinete. Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną (nereikia nurodyti jokių kitų savo asmeninių duomenų!). Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį – 2018 metus ir įrašykite mūsų įstaigos duomenis:

     VšĮ Pasvalio PASPC

     Geležinkeliečių g. 70  Pasvalys

     Įmonės kodas  293328580

    Banko duomenų pildyti nereikia.
    Apačioje pasirašykite.
    Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.
    Užklijuotą voką nuneškite/nusiųskite į teritorinį mokesčių inspekcijos skyrių. Voką galite perduoti ir į 114 kabinetą ir mes patys jį nunešime/nusiųsime į mokesčių inspekcijos skyrių.


  

   
   
Dėmesio:
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Aplenk ligą !
   
© 2019 VšĮ Pasvalio PASPC. Visos teisės saugomos
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Skaityti plačiau... Sutinku Nesutinku